Omnia

Omnia

Polštář, který pomáhá bojovat proti spánkovým vráskám a ranním otokům

JIŽ VÍCE NEŽ 200 000 ŽEN Z CELÉHO SVĚTA NÁM SVĚŘILO SVŮJ SPÁNEK A KRÁSU

Mladistvější vzhled pleti Pomáhá bojovat proti spánkovým vráskám a předcházet jim. Dokonce ani krémy na obličej za více než 250 USD nebo botulotoxin nejsou účinné proti spánkovým vráskám.
dignities-1
Snížené otoky Pomáhá zmírňovat ranní otoky* díky nepatrnému sklonu v designu polštáře.
dignities-2
HLUBOKÝ SPÁNEK Anatomický design polštáře zajišťuje extra pohodlí při spánku
dignities-3
dignities-4
ORTOPEDICKÉ VLASTNOSTI Navrženo ve spolupráci s ortopedickými specialisty. Zajišťuje anatomicky správnou polohu těla během spánku
dignities-5
SKVĚLÁ HODNOTA Polštář vám bude sloužit 5 let a stojí jen zlomek ceny krémů (2500 USD) a injekcí (7500 USD), které byste za stejnou dobu spotřebovali
dignities-6
BUJNÉ ŘASY Prodlužuje životnost prodloužených řas

JAK SE LIŠÍ SLEEP&GLOW OD OSTATNÍCH POLŠTÁŘŮ?

diff-1
default
diff-2
default
Když spíte na obyčejném polštáři (bez ohledu na materiál povlaku), může se vaše pokožka napínat a stlačovat, což způsobuje vrásky a ranní otoky. Ty se časem promění na trvalé spánkové vrásky.
diff-3
diff-logo
Díky svému speciálnímu designu poskytuje Sleep&Glow pohodlí a zároveň snižuje kontakt mezi obličejem a polštářem, předchází a bojuje proti spánkovým vráskám a ranním otokům.

NAVRŽENO SPECIALISTY NA KOSMETIKU A ORTOPEDY

Pečlivě propracované zóny a rozměry polštáře poskytují nejen pohodlí při spánku na boku nebo na zádech, ale také kosmetický efekt

KOUPIT
bottom-scr-img pillow
layer-4 layer-5 layer-3 layer-7 layer-8 layer-2 layer-6 layer-9 layer-1
numbers OMNIA SLEEP&GLOW
 • Obličejová kolébka pro spaní na boku
 • Zóna polohování hlavy
 • Hlavová kolébka pro spaní na zádech
 • Horní opěrka hlavy
 • Opěrka krku
 • Ramenní kolébka
 • Dodatečná pěnová vrstva pro nastavení výšky polštáře
rest-section

SE SLEEP&GLOW SE BUDETE KAŽDÉ RÁNO PROBOUZET SVĚŽÍ A ODPOČATÍ!

 • PROGRAM VYZKOUŠENÍ NA 30 NOCÍ - ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ
 • PATENTY VE VÍCE NEŽ 30 ZEMÍCH SVĚTA
 • 92 % ŽEN ŘÍKÁ, ŽE SE NIKDY NEVRÁTÍ KE SVÉMU STARÉMU POLŠTÁŘI
 • NAVRŽENO A VYROBENO V EVROPĚ
 • PAMĚŤOVÁ PĚNA VYROBENÁ Z VYSOCE KVALITNÍCH CERTIFIKOVANÝCH EVROPSKÝCH SUROVIN
 • RUČNÍ VÝROBA DLE NEJVYŠŠÍCH STANDARDŮ KVALITY

Preferovaná volba odborníků z celého světa

"„Polštář Sleep&Glow je skvělý vynález, který zabraňuje spánkovým vráskám.“"

- Dr. David Shafer, New York, USA
„Můžete lépe chránit výsledky chirurgického zákroku či procedur, které jste podstoupili a dosáhnout tak lepšího vzhledu“

Jedná se o opravdu unikátní kosmetický polštář. Pomůže vám chránit během spánku obličej po estetických operacích a lékařských zákrocích, jako jsou výplně, facelift a rinoplastika. Spánkem totiž trávíme spoustu času a běžný polštář není vůči vašemu obličeji příliš šetrný. Použití běžného polštáře po kosmetických zákrocích tak nedává smysl!

„Polštář Sleep&Glow je skvělý vynález, který zabraňuje spánkovým vráskám“

Když celou noc spíte na obličeji, dochází k mačkání pokožky a vzniku spánkových vrásek, které se postupně mění na statické vrásky, jež nelze opravit výplněmi ani jinými ošetřeními. Je tedy opravdu důležité používat kosmetický polštář a udělat tak maximum možného pro hladkou pleť.

„Zkrášlující polštáře jsou teď opravdu na vzestupu!“

Polštář Aula má oporu krku a boční vycpávky, které zabraňují tomu, abyste pohybovali hlavou do stran a naráželi obličejem do polštáře. Mám potíže s akné a pomáhá mi, když léky zůstanou na obličeji a nevstřebávají se do polštáře. Polštář poskytuje příjemnou oporu krku, takže se krk nedeformuje do nepřirozených poloh. Nejen, že vás nebude bolet krk, ale předejdete i vráskám na krku.

„Spací podprsenka je neuvěřitelně dobrá investice!“

Opravdu doporučuji používat spací podprsenku, abyste předešli vráskám v oblasti hrudníku. Spací podprsenku Sleep&Glow používám už rok a půl. A pokud spíte na boku jako já, může se vám stát, že ráno po probuzení objevíte mezi prsy spoustu vrásek. Když ale použijete spací podprsenku umístěnou mezi prsy, nebude po celou noc docházet k jejich mačkání. Na mém hrudníku vidíte, jak je pokožka nyní hladká - výsledky jsou super rychlé!

„L’Omnia - mon produit préféré et emblématique de la marque.”

Sleep&Glow a créé un oreiller avec différentes formes, ça évite d’avoir cette pression qui est exercée sur le visage pendant la nuit, et ça empêche la formation des plis (qui se transforment en rides permanentes avec le temps). Ce qui est aussi incroyable, c’est la matière en elle-même : c’est mou, et en même temps vous avez un véritable maintien.

"Ich kann die Sleep&Glow-Produkte von ganzem Herzen empfehlen."

Es gibt zwei Arten von Falten: Mimikfalten und Schlaffalten. Letztere sind leider fast unmöglich zu entfernen. Ich habe für mich Kissen gefunden, die gegen diese Probleme helfen. Diese Kissen sind eine unglaubliche Investition, die viel besser und von höherer Qualität ist als teure Cremes. Ich kann die Sleep&Glow-Produkte, die Ihnen helfen, sich auch im Schlaf zu pflegen, von ganzem Herzen empfehlen.

"Grazie ai cuscini S&G, ci svegliamo senza rughe, senza gonfiori, e lo adoro!"

Sono anni che dico alle mie clienti che devono dormire a pancia in su per non avere i segni della notte e finalmente abbiamo trovato questi cuscini come Omnia ed Aula.

"Das Omnia Kissen passt für alle, die gesund schlafen möchten!"

Ich schlafe super gerne auf der Seite, und sobald ich mich umdrehe, werde ich hier dank dieser Kuhle drin nicht wie mit einem normalen Kissen komprimiert. Die Halswirbelsäule ist echt gerade und das Kissen passt sich durch die 7 Zonen der Form Ihres Gesichtes und Körpers an. Die Blutversorgung und der Lymphfluss werden dabei nicht gestört. 100% empfehlenswert! 


Ich mag das Omnia-Kissen von Sleep&Glow, ich habe festgestellt, dass ich viel besser schlafe!

Ich habe das Sleep&Glow-Kissen getestet, das als Anti-Aging-Kissen und als Kissen zur Verbesserung des Schlafs bezeichnet wird. Und ich muss sagen, dass ich wirklich besser geschlafen habe, das zeigt sich auch in meiner Schlaf-Tracking-App. Ich bin sehr zufrieden damit!

Polštář Sleep&Glow je novým řešením prevence a léčby spánkových vrásek a ranních otoků!

S přibývajícím věkem se spánkové vrásky stávají trvalými. Stlačení kůže trvá několik hodin, a proto se vrásky ve spánku hůře korigují. Botox, lasery a energetické přístroje mají jen krátkodobý účinek. Polštář Sleep&Glow Omnia je novým řešením, které zabraňuje vzniku spánkových vrásek a ranních otoků! Má jedinečný 3D design, který zajistí oporu v horní a střední části obličeje a tím snižuje tlakové síly!

Průměrná hlava váží 5 kg a při spaní na boku nebo na břiše vytváří velký tlak na pokožku. Podívejte se, jak se může pokožka během 8 hodin spánku na běžném polštáři natáhnout a stlačit.

Co jsou spánkové vrásky?

 • Vypadají jako normální vrásky, ale netvoří se z opakovaných výrazů (mimiky) vašeho obličeje, ale z kontaktu mezi kůží a polštářem.
 • S přibývajícím věkem přestávají tyto vrásky ráno mizet a stávají se trvalými.
 • Obvykle se tvoří kolem očí, v oblasti mezi nosem a ústy, kolem nosu a na čele.
 • Často dochází k deformaci kůže podél linií stávajících mimických vrásek, které se tak prohlubují a zvýrazňují.
Více o spánkových vráskách

92 % ŽEN ŘÍKÁ, ŽE SE NIKDY NEVRÁTÍ KE SVÉMU STARÉMU POLŠTÁŘI

neverback-1
step-1

NAVRŽENO VE SPOLUPRÁCI S ORTOPEDICKÝMI A SPÁNKOVÝMI SPECIALISTY:

 • Polštář je ideální pro spánek na boku nebo na zádech. Speciální prohlubeň uprostřed pomáhá prodloužit spánek na zádech (nejlepší poloha pro péči o pleť a dokonalou krásu);
 • Věnovali jsme maximální péči každému drobnému detailu konstrukce polštáře, aby zajistil potřebnou oporu krku a pomohl zachovat správnou polohu těla.
neverback-2
step-2

VYSOCE KVALITNÍ A TECHNICKY VYSPĚLÁ PAMĚŤOVÁ PĚNA SE PŘIZPŮSOBÍ VAŠÍ HLAVE A KRKU

 • Paměťová pěna reaguje na hmotnost a teplo vašeho těla a přizpůsobuje se tvaru vaší hlavy a krku, čímž zajišťuje pohodlný a kvalitní spánek.
 • Bezpečnost materiálů použitých v našich polštářích byla potvrzena mezinárodním certifikátem OEKO-TEX®️ STANDARD 100 nejvyšší třídy 1 (certifikováno jako bezpečné od počáteční výroby).
Více o našich materiálech

Polštář stojí zhruba tolik co prémiový krém na obličej a vydrží vám mnohem déle (roky!)

NAVRŽENO SPECIALISTY NA KOSMETIKU A ORTOPEDY.
VÍCE NEŽ 30 PATENTŮ PO CELÉM SVĚTĚ

92 % ŽEN SI VŠIMLO, JAK JE POLŠTÁŘ SLEEP&GLOW POHODLNÝ, A TVRDÍ, ŽE SE UŽ NIKDY NEVRÁTÍ KE SVÉMU STARÉMU POLŠTÁŘI.
SLEEP&GLOW JE SNADNÝ ZPŮSOB, JAK SE PROBUDIT BEZ OTLAKŮ Z LÁTKY A ZÁHYBŮ NA OBLIČEJI!
TENTO POLŠTÁŘ ZÁROVEŇ UMOŽŇUJE VAŠEMU TĚLU PLNĚ RELAXOVAT A AKTIVNĚ ZACHOVÁVÁ VAŠI PŘIROZENOU KRÁSU.
JE TO JAKO SPÁT NA OBLÁČKU, KTERÝ ZÁZRAČNĚ VYČISTÍ VAŠI PLEŤ.

RECENZE SLEEP&GLOW

bought it to my girlfriend, told me was the bet gift ever! really soft to skin, totally worth it! Přečtěte si více
A
Adrian 22 August 2022
Pillow bra is great - lightweight, I can barely feel it, doesn't interrupt my sleep. Does it� ... Přečtěte si více
M
Madara 25 July 2022
I have tried numerous pillows but the omnia pillow with its unique shape and the silk pillowcase is ... Přečtěte si více
E
Eleftheria 17 July 2022
The perfect blanket, my sleep wasn't so good never before Přečtěte si více
R
Regina 15 July 2022
Truly amazing! I have been using it for 2 weeks. It took me a couple of days to get used to it but I ... Přečtěte si více
S
Sofia 20 June 2022
My wife asked for this pillow, and she couldn't be happier! It's soft, comfortable and relaxing. S ... Přečtěte si více
P
Paul B. Maltby 04 June 2022
Best pillow ever! Hands down. I had an awful under eye wrinkles which was worsening each night becau ... Přečtěte si více
M
Mary L 08 April 2022
Hello. I got my pillow. It’s the second night I’ve slept on it and I’m enjoying it. Thank you very m ... Přečtěte si více
B
Bri 09 March 2022
I wanted to say that the material of the pillow is so comfortable, it just wraps my face! My husband ... Přečtěte si více
S
Stefanie 07 March 2022
I love my pillow it helps me sleep better Přečtěte si více
M
Maria 11 February 2022
My main problem is morning puffiness, as I like burying my face in the pillow. In the morning, my fa ... Přečtěte si více
V
Vera 09 February 2022
The pillow is definitely very comfortable with just the right amount of firmness and the height of t ... Přečtěte si více
J
Jasmin Jie de Vries 08 February 2022
I just want to ask why you can wash your pillowcase only at 30-40℃? It's very inconvenient for me, b ... Přečtěte si více
K
Kai 22 January 2022
Hello! I really like Sleep&Glow! I did not feel any discomfort with my first use, it is very comfy. ... Přečtěte si více
L
Liz 20 January 2022
Very soft and smooth pillow, nice quality. Přečtěte si více
J
Julia Amadee 16 January 2022
I was really excited about trying this product, but it was exceptionally expensive to buy with the c ... Přečtěte si více
D
Debbie Gough 14 December 2021
This pillow is a great idea, but as a petite lady 5' 1" it was not sized for me. Be Careful, there i ... Přečtěte si více
J
Julie Becker 09 December 2021
Amazing pillow!!! My new best friend. I never take the time to write reviews but had to for this pro ... Přečtěte si více
D
Dee 18 November 2021
I’m very pleased with my first Sleep & Glow pillow from night one! I was excited to find about the p ... Přečtěte si více
T
The Miu Edit 02 November 2021
Dear Sleep and Glow I have had my pillow for almost a week and am delighted with it. It is super com ... Přečtěte si více
E
Emma 29 October 2021
Přečíst všechny recenze
photo-5
monns

PROHLÉDNĚTE SI NAŠI PŘEKRÁSNOU KOLEKCI HEDVÁBNÉHO OBLEČENÍ

100% ORGANICKÉ HEDVÁBÍ
PRO KVALITNÍ PÉČI O SEBE
zjistěte více
DOKONALÝ SPÁNEK, HLADKÁ POKOŽKA - SLEEP&GLOW

Stačí si lehnout a Sleep&Glow se postará o to, aby byl váš spánek kvalitní a zkrášlující

Zobrazit všechny produkty
moons-small
POLŠTÁŘ OMNIA S POVLAKEM

Spánek „bez vrásek“ na boku nebo na zádech. Nastavitelná výška polštáře.

KOUPIT
5 300.00
moons-small
POLŠTÁŘ AULA S POVLAKEM

Zkrášlující tréninkový polštář pro podporu spánku na zádech. Nastavitelná výška polštáře.

KOUPIT
5 300.00
moons-small
SPACÍ PODPRSENKA

Pomáhá bojovat a předcházet vráskám na hrudi, když spíte na boku.

KOUPIT
2 200.00
product-photo-1 product-photo-2 product-photo-3
-5%
moons-small
HEDVÁBNÝ TURBAN NA SPANÍ

Luxusní péče o vlasy během spánku, líčení nebo péče o pleť.

KOUPIT
1 425.00 1 500.00 Kč
moons-small
HEDVÁBNÁ MASKA NA SPANÍ

Perfektní a v současnosti nejprodávanější hedvábná maska, která vám pomůže pohodlně odpočívat i během dne

KOUPIT
635.00